SIEMPRE, drużyna Twoich marzeń.

Witamy na forum drużyny SIEMPRE serwer 3PL


#1 2013-04-27 15:47:20

Mateusz169

Prokurator

Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 32
Punktów :   

Propozycje

Witam.

Kiedy zwolni się miejsce w naszym gronie, tutaj możemy przedstawić kandydatów, którzy być może dostąpią zaszczytu bycia członkiem w naszej drużynie.

Offline

 

#2 2013-05-02 13:43:40

 Kachun

Zastępca przywódcy i Doradca ds. spraw leniuchowania.

47255520
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 48
Punktów :   

Re: Propozycje

Kumyl vs ZEERRO

Sprawa wygląda następująco:

Bodzio22 chciałby, by jego kolega doszedł do drużyny. Niestety rekrut nie posiada odpowiednich umiejętności, by zająć miejsce w naszych szeregach. Niektórzy członkowie chcą dać mu szansę. Proszę wszystkich o napisanie swojego zdania na ten temat. Zwłaszcza Peggy.
Jeśli chodzi o ZEERRO - ma zamiar wrócić, dlatego niektórzy są za tym, by miejsce pozostało zarezerwowane.

Offline

 

#3 2013-05-02 14:18:57

 gixter

Doradca

5374975
Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 14
Punktów :   

Re: Propozycje

Skoro Bodzio zna go z reala i mówi że jest spoko gość to myślę, że można przyjąc go na okres próbny (np. na tydzień) i jak się sprawdzi to zostanie z nami a jak nie to wyleci

Offline

 

#4 2013-05-02 14:20:51

 Kachun

Zastępca przywódcy i Doradca ds. spraw leniuchowania.

47255520
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 48
Punktów :   

Re: Propozycje

Bodzio22 napisał:

Moje zdanie znacie ale moge napisac jeszcze raz

Ma 67 lvl ale szybko sie rozwija. wiem ze szukacie wysikliego lvl ale wg. mnie lepiej jest zaprosic kogos aktywnego dobrze rokującego niz kogos kto nie wiadomo ile bedzie w naszej druzynie zanim odejdzie do lepszej ...
Znam go osobicie i zapewniam ze jest wporzadku.
Jak ja doszedlem do druzyny mialem 70 lvl pablo i remal mieli wtedy 95 i 98 lvl i juz ich przegonilem nawet bardzo:)  (ale nie o to chodzi )
I chyba nie żałujecie ze daliscie mi szanse ^.^

Zeerro zna większa część drużyny, ponieważ był u nas bardzo długo. Skoro chce do nas wrócić z top oznacza to, że również można na niego liczyć, przy okazji nieźle wzmocnił postać i będzie jeszcze lepszy. Jest to duża szansa na skok w górę naszej drużyny.
Z całym szacunkiem Bodziu, cieszę się, że dostałeś szansę i tak się u nas wzmocniłeś. Uważam, że Twój kolega też ma na to wielkie szanse jednak skoro już ustaliliśmy rekrutację od 135 lvl to na tym bym została. Kategoryczne nie. Ja decyzji nie zmienię. Każdy ma swoje zdanie.

Offline

 

#5 2013-05-02 14:44:08

 Kachun

Zastępca przywódcy i Doradca ds. spraw leniuchowania.

47255520
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 48
Punktów :   

Re: Propozycje

Widzisz Bodziu, rzecz w tym, że łamanie zasady "nie łamiemy zasad" równa się z trzymaniem zasad
To podchwytliwe... ;>

Offline

 

#6 2013-05-02 15:53:20

Mateusz169

Prokurator

Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 32
Punktów :   

Re: Propozycje

Przeżywamy ostatnio kryzys z levelem. Dajcie jakiś czas Zeerrowi by mógł do nas wrócić.

Co do "Kumyl" proponuje go wpisać na listę rezerwowych i poddać obserwacji. W przypadku kiedy Zeerro nie wróci, a kolega Bodzia będzie chciał do nas wbić, a dalej nie będzie spełniał warunków rekrutacji, to za X oponek można przymknąć oko.

Tyle ode mnie.

Offline

 

#7 2013-05-02 15:58:04

 Oporowy

Siempre

11857058
Call me!
Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2013-05-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycje

Zgadzam sie z kolegą  wyżej w 100%

Offline

 

#8 2013-05-02 17:49:34

 gixter

Doradca

5374975
Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 14
Punktów :   

Re: Propozycje

Propozycja Mateusza jest chyba najrozsądniejsza

Offline

 

#9 2013-05-02 19:10:16

 Hamsik

Siempre

Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Propozycje

Jeżeli Kumyl się rozwija bardzo szybko, i nie stoi w miejscu, to nie mam nic przeciwko . Przecież zawsze to jedna osoba więcej, i mamy pewność że nie opuści nas szybko jak inni..
ZEERRO - według mnie może dojść. Chciał spróbować jak jest w drużynie TOP 1 - Immortal Heroes.
Jeżeli więc uważa że mają zbyt wysoki nacisk na niego, co mu się nie podoba to niech odejdzie. Zawsze raźniej, i więcej walk wygranych


Siempre 4ever

Offline

 

#10 2013-05-03 00:00:07

Peggy

Prokurator

Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 20
Punktów :   

Re: Propozycje

No wiec tak. Szczerze mowiac ja nie do konca bylam przekonana odnosnie tego ogranicznia lewelowego, zwlaszcza tak wysokiego. Niewiele osob z lvl > 135 szuka druzyny, a spory procent z tych co szukaja to ludzie, ktorzy kolejne druzyny traktuja tylko jako szczeble do TOP10, albo z jakiegos powodu sa z kazdej jednej druzyny wywalani.
W momencie, kiedy Bodzio, ktory rozwinal sie w niesamowitym tempie, rekomenduje znajomego, jak najbardziej jestem mu w stanie zaufac. oczywiscie wczesniej chcialabym zobaczyc podanie od kolegi, zeby czegos sie o nim dowiedziec. i rzeczywiscie mozna zrobic tak jak napisal Mateusz - zalozmy tygodniowy okres obserwacji, jesli Kumyl bedzie rozwijal sie szybko, mozna przyjac go na pierwsze zwolnione miejsce (niezaleznie od tego, co zrobimy z obecnym wolnym miejscem). nie oszukujmy sie, rotacje sa stosunkowo duze.
odnosnie samego Zero - naprawde lubie czlowieka. dlatego tym bardziej zabolalo mnie jego odejscie. sytuacja jest dla mnie podobna troche do tej kiedys z SHero, ktory jednak potrafil sie zachowac, przyznac do bledu, przeprosic. co do Zero to jestem w stanie zrozumiec, ze chcial "pozwiedzac" czy cokolwiek, ale w tym momencie chce wrocic bo najwyrazniej nie daje rady. zreszta pisal mi, ze prawdopodobnie wywala go za max 2tyg. Przykro mi, ze odszedl, ale nie wiem czy powinien wracac. ale nie upieram sie, mialam watpliwosci tez chocby w przypadku powrotu Mateusza, a teraz nie widze Siempre bez niego.

Nie bede sie przy niczym upierac, jesli zalezy Wam, zeby przyjmowac mocniejszych graczy, to jak najbardziej rozumiem. Chcialabym uspokoic sytuacje w druzynie, to rotacje denerwuja mnie najbardziej. Nie dosc ze codziennie nowe modyfikacje listy nieobecnosci, to niektorych osob, ktore przewinely sie przez druzyne nawet nie poznalam. Wole jednak wiedziec cokolwiek o kazdym, w tym momencie tez paru osob nie znam.

No nic, wypowiadajcie sie, dyskutujmy


Siempre para siempre!

Offline

 

#11 2013-05-04 14:36:58

 Kachun

Zastępca przywódcy i Doradca ds. spraw leniuchowania.

47255520
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 48
Punktów :   

Re: Propozycje

Zastanowiłam się nad tym i mam pomysły, dzięki którym moglibyśmy zakończyć spór o wolne miejsce i znaleźć tych miejsc więcej.

- Kwatera MAX -
Zebranie oponek i rozbudowa kwatery na MAX. Dlaczego? Uważam, że i tak jesteśmy już na dużym plusie, ponieważ zdobyliśmy darmowy punkt rozwoju, dzięki bandzie. Myślę, że masa czasu minie, zanim kolejny punkt dostaniemy... No w każdym bądź razie nie wiemy kiedy to się stanie, a jeśli takowy punkt jeszcze dostaniemy, to fajnie będzie go również wykorzystać na rozbudowę innej jednostki, dzięki czemu też byśmy dużo zaoszczędzili. Fakt, że 300 oponek lepiej zaoszczędzić, jednak za tym ciągnie się bardzo długi okres oczekiwania. Myślę, że nie ma co z tym czekać.

- Słaby rozwój -
Mamy w drużynie graczy, którzy wchodzą tylko po to, by zgłosić się do walk. Niektórzy znajdą czasem odrobinę chęci i czasu, by zadbać o swoją postać i drużynę. Niestety - nie wszyscy. W związku z tym,  byłabym skłonna usunąć tych graczy z drużyny i zastąpić osobami, które są chętne do dalszej gry i dbają o swoją postać.

Drużyna oferuje naprawdę dobrą rozbudowę. Mamy się ku top, bardzo szanowana drużyna zgodziła się zawiązać z nami sojusz. Myślę, że sprawiedliwie byłoby zmienić skład.

Jedna składka na oponki już ruszyła. Możemy zrobić kolejne, myślę, że jesteśmy wstanie zebrać 300 oponek.

Uważam, że gdyby potoczyło się to tak jak opisałam powyżej, jedno miejsce moglibyśmy zaoferować Kumylowi, na drugie miejsce przyjąć ZEERRO, do tego znalazłoby się jeszcze jedno miejsce wolne, na które moglibyśmy przyjąć kogoś z lvl +135.

Co o tym myślicie?

Offline

 

#12 2013-05-07 18:18:44

 gixter

Doradca

5374975
Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 14
Punktów :   

Re: Propozycje

kopsen 21 lat, stara się grać codziennie ma bardzo ładne staty, dzisiaj wysłał mi podanie

Offline

 

#13 2013-05-07 19:07:04

 Kachun

Zastępca przywódcy i Doradca ds. spraw leniuchowania.

47255520
Call me!
Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 48
Punktów :   

Re: Propozycje

Kolejna osoba proponuje gracza DanTES

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grandcup-cs.pun.pl www.skate-in-zyrardow.pun.pl www.wwsse.pun.pl www.sp.pun.pl www.probleszno.pun.pl